Muzykomania – Już działamy!!!

DSC_3259 copy

Zapraszamy zespoły muzyczne z Łodzi i okolic !!! Sale i studio już otwarte i w pełni funkcjonalne. Zapraszamy do „Muzykomanii”.  Łódź Brukowa 14. Czekamy na Was, zabierzcie swoje instrumenty albo  skorzystajcie z naszych, które czekają na miejscu.

Prowadzimy też zajęcia muzyczne w tym naukę gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej, naukę gry na keyboardach, zespół instrumentów klawiszowych, a także naukę śpiewu (studio piosenki rozrywkowej). Lekcje odbywają się w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. W planach mamy również zajęcia z gimnastyki korekcyjnej. Nauka gry na gitarze terminy do uzgodnienia (cały tydzień) , keyboard i zajęcia wokalne odbywają się w środę. Zapraszamy do najlepiej wyposażonej sali muzycznej w Łodzi!!!

Do Państwa dyspozycji wygodny parking,  pokój socjalny gdzie można poczekać na dzieci ( kawa/herbata gratis! ), oraz sprzęt muzyczny na miejscu. Lekcje gry na gitarze jak i inne zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę z  wyższym wykształceniem (muzyczno – pedagogocznym). Prowadzimy także kursy realizacji dźwięku i produkcji muzycznej.

 

Szczegółowe informacje na stronie na naszej stronie: nauka gry na gitarze bałuty

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Muzykomania – Już działamy!!!”

  1. clenbuterol pisze:

    clenbuterol

    Sala prób łódź | Muzykomania – Sala Prób, Studio Nagrań – Łódź

Leave a Reply