U nas grają

  1. Zespół „Operate”. Projekt muzyczny stworzony w 2013 – jest to połączenie śpiewu operowego z nowoczesną elektroniką, rockiem a czasami również techno i dub-stepem. Zespół szykuje się do wydania premierowego krążka. Trzymamy kciuki !!! Więcej na www.operate.com.pl.
  2. Zespół „Klawo” –  świetny zespół rockowy   www.klawo.com.pl
  3. Zespół eventowy „Crazy Dance”. Zespół powstał w 2010 ruku w Łodzi. W składzie czwórka zawodowych muzyków w tym gitarzysta, perkusista, klawiszowiec (skrzypek) i wokalistka. Wykonują praktycznie wszystkie style muzyczne i na życzenie mogą przekształcić się np. w duet gitarowy, kapelę cygańską lub orkiestrę góralską 🙂 Zespół posiada bardzo bogaty repertuar, a także co ważne dobrej klasy nagłośnienie i oświetlenie. Więcej na www.zespolyoung.c0.pl.  Polecamy!!!
  4. Zespół KaAtaKilla – świetna rockowo – metalowa kapela działąjąca już od 2006r. Mocne, brzmienie gitar, okraszone melodyjnym nieco zmanierowanym wokalem. Specyficzny klimat utworów podkreślony przez tło klawiszy. Niebanalne podziały rytmiczne partii gitar, które nawiązują dialog z bardzo sprawną sekcją. https://www.facebook.com/kaatakilla

Czekamy na następnych 🙂