WARSZTATY ROZWOJU MUZYCZNEGO

Chcesz rozwijać swoje umiejętności muzyczne? Chciałbyś poznać skuteczne metody ćwiczeń? Muzyka to Twoja pasja i jesteś głodny wiedzy? Szukasz inspiracji? Potrzebujesz motywacji? A może chcesz by Twoje dzieci czy uczniowie chętnie ćwiczyli? Możemy Ci pomóc! Przyjdź na nasze Warsztaty Rozwoju Muzycznego!
Cykl warsztatów rozwoju muzycznego skierowany jest zarówno do uczniów szkół muzycznych i ich rodziców, jak i dzieci, młodzieży i dorosłych uczących się samodzielnie lub w placówkach poza oświatowych. Muzyków i pasjonatów muzyki pragnących poszerzać swoją wiedzę i rozwijać warsztat wykonawczy, a także nauczycieli i instruktorów chcących doskonalić swoją praktykę pedagogiczną i poszerzać kwalifikacje. Warsztaty skierowane będą głównie do osób grających na instrumentach klawiszowych i wokalistów, lecz uniwersalne treści z dziedziny teorii i historii muzyki oraz praktyczne uwagi dotyczące ćwiczenia, motywacji i interpretacji z pewnością pomogą również pozostałym muzykom. Każde spotkanie składać się będzie z części teoretycznej- czyli wykładu, po którym przewidziana jest przerwa z poczęstunkiem oraz z części praktycznej- czyli prezentacji i konsultacji. Ponadto każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z indywidualnej konsultacji czy też porady.
Przewidziane tematy warsztatów:
1. 13 lutego 2016– „Rodzic- pomocna dłoń w edukacji muzycznej”- czyli jak pomóc dziecku w ćwiczeniu i rozwoju muzycznym.
2. 27 lutego 2016– „Nie takie ćwiczenie straszne” – czyli co zrobić by ćwiczenie było efektywne i przyjemne. Warsztaty dla młodzieży starszej i dorosłych.
3. 5 marca 2016– „Nie takie ćwiczenie straszne” – czyli co zrobić by ćwiczenie było efektywne i przyjemne. Warsztaty dla dzieci i rodziców.
4. 2 kwietnia 2016– „Wyciśnij z nut co się da!”- czyli jak efektywnie czytać partytury. Warsztaty dla dzieci, rodziców, młodzieży i dorosłych poprzedzone audycją uczniów SM Casio i CM Muzykomania
5. 23 kwietnia 2016– „Po co mi te gamy?”- O konieczności gam i pasaży w edukacji muzycznej. Warsztaty dla klas 4-6 szkoły podstawowej, młodzieży i dorosłych.
6. 14 maja 2016– „Na wszystko jest sposób”- o metodach ćwiczeń i rozwiązywaniu problemów technicznych. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych.
7. 21 maja 2016– „Na wszystko jest sposób”- o metodach ćwiczeń i rozwiązywaniu problemów technicznych. Warsztaty dla dzieci i rodziców.
8. 4 czerwca 2016– „Zacznij od Bacha” – o wpływie znajomości teorii i historii muzyki na grę i interpretację. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych
9. 25 czerwca 2016– „Wyrób w sobie dobry nawyk” – o dobrych nawykach ćwiczeniowych oraz pożądanych cechach i zachowaniach u muzyka i wykorzystywaniu wiedzy w praktyce dla efektywnej pracy. Warsztaty dla dzieci, rodziców, młodzieży i dorosłych poprzedzone audycją uczniów  CM Muzykomania
Pamiętaj! Wszystko jest w zasięgu Twoich dłoni!

Koszt warsztatu 20 zł. Dla uczniów i zespołów grających w Muzykomanii zniżka!!!

tel. 783-785-267